Hakkımızda

İLETİŞİME GEÇ

Hakkımızda

PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde barındırdığı PttAVM, Turkish Souq, Ready2Sale ve HGS Kurumsal ile e-Ticaret sektöründe hizmet vermektedir. Pttem A.Ş. hem yurt içi hem de yurt dışında e-Ticaret üzerinden ürün satışıyla alakalı önemli hizmetler sunmaktadır.

2 Asırlık PTT Güvencesiyle Teknolojinin Buluşma Noktası

Bir PTT İştiraki olan PtteM Teknoloji ve Elektronik Hizmetleri A.Ş. Türkiye’nin e-Ticaret Platformu PttAVM’yi 2012 yılında hayata geçirmiştir. 2 Asırlık PTT Güvencesiyle Teknolojinin Buluşma Noktası, yaygın kargo ağı, bilgi birikimi ve tecrübesi ile hayata geçirilen PttAVM ülkemizde gelişmekte olan e-Ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsurunu yeniden yapılandırıp, müşterilerine sunmaktadır.

Pttem A.Ş. ve markaları kuruluşundan bugüne kadar güven, birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan değerleri esas alarak çalışmalarını yürütüyor. Pttem A.Ş. ailesi, temel değerlere bağlı ve toplumsal kurallara uygun bir anlayış benimseyerek faaliyetlerini sürdürüyor.

Yurt Dışına Ürün Satışı

PtteM A.Ş bünyesinde yer alan Ready2sale ile KOBİ’lerin ürünlerinin yurtdışına ulaşmasını sağlarken, diğer bir e-Ticaret platformu olan Turkish Souq ile de Türk ürünlerinin dünyanın önemli ticaret merkezlerinden biri olan Katar’a online satışını gerçekleştirmektedir.

HGS, Trafik Cezaları ve MTV Ödemeleri

PtteM AŞ. ve Karayolları Genel Müdürlüğü iş birliğiyle geliştirilen HGS Kurumsal ile kullanıcılarına otoyollar ve boğaz köprülerinde anında ödeme ile geçiş imkânı sunmaktadır.

Engelleri Birlikte Aşıyoruz!

Pttem A.Ş. ayrıca faaliyete geçirdiği Engelsiz PttAVM üzerinden işitme engelli vatandaşlarımıza online alışveriş yapma konusunda hizmet vermektedir.

Her Gün Daha İyiye

Pttem A.Ş. elektronikten ev ürünlerine, küçük ev aletlerinden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden petshop ürünlerine, mobilyadan araç aksesuarlarına, mutfak gereçlerinden moda ürünlerine her zevke ve her ihtiyaca hitap eden milyonlarca ürünü ve Türkiye’nin her köşesinden binlerce tedarikçisi ile e-Ticaret alanındaki yenilikçi vizyonuyla her geçen gün büyümektedir. Pttem A.Ş kullanıcılarına ‘güvenli satış’ prensibini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

 • Mutlu Müşteri
  Müşterilerimizi mutlu etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Müşterilerimizin beklentisinin üzerinde, yaratıcı satış modelleri, hizmet ve kalite sunmaya odaklanıyoruz.
 • Ödüller
  Şikayetvar Ace Awards Ödülleri’nde marka-müşteri değerlendirmeleri sonucunda PttAVM, "Pazar Yeri Platformları Birincisi" ödülünü aldı. (2018-2019)
  Şikayetvar Ace Awards Ödülleri’nde marka-müşteri değerlendirmeleri sonucunda PttAVM, "Pazar Yeri Platformları Üçüncüsü" ödülünü aldı. (2017-2018)
 • Mutlu Çalışanlar
  Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları sağlayıp, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin çalışanlar oluştururuz ve yaratılan değerleri onların mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım gözetmeksizin adaletli olarak dağıtmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.
 • Verimlilik
  Her alanda başarıya ve hedefe ulaşmak için işlevsel olarak kişinin düzenli bir şekilde ürettiği emeğinin karşılığını, amacına uygun kullanabilmesini sağlayacak olan girdi ile çıktılar arasındaki doğru ilişkiyi en etkili şekilde kullanılmasına özen gösteriyoruz. İş hayatında verilen görevleri ve işleri zamanında ve hedefe uygun olarak tamamlamak için, belli bir motivasyonla hareket ediyoruz.