Hizmetlerimiz

İLETİŞİME GEÇ


Türkiye’nin E-Ticaret Platformu

Türkiye’nin en güvenilir e-ticaret platformu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen PttAVM, 2 Asırlık PTT Güvencesiyle Teknolojinin Buluşma Noktasıni de yanına alarak bugüne kadar hiçbir e-ticaret sitesinin ulaşamadığı ülkemizin en ücra köşelerine e-Ticaret hizmeti sunmaktadır.

Önce Güven

PttAVM, ülkemizde gelişmekte olan e-Ticaret sektöründe en önemli değer olan ‘güven’ unsuruyla beraber koşulsuz, şartsız hizmet vermektedir.

Milyonlarca Ürün

PttAVM, farklı ihtiyaç ve tarza hitap eden milyonlarca ürün ve indirimli fiyatlarla, müşterilerine kaliteli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır.

Tanıtım ve Reklam Desteği

PttAVM, tedarikçilerine; kargo desteği, ücretsiz ürün tanıtımı ve reklam desteği gibi ayrıcalıklar sağlayarak marka bilinirliğini artırmaktadır.

Ekonomik ve Kaliteli Ürün

PttAVM, dinamik yapısını ve kolay kullanım avantajını, ekonomik satış vizyonuyla birleştirerek; etkili bir alışveriş imkânı sağlamaktadır.

Engelleri Birlikte Aşıyoruz

PttAVM tarafından hayata geçirilen Engelsiz PttAVM ’de, hazırlanan tanıtım videolarıyla işitme engelli dostlarımıza kolay alışveriş imkânı sunulmaktadır.

Güvenilir Alışveriş Tescillendi

Türkiye’de sadece güvenli ve kaliteli hizmet veren e-ticaret platformlarına, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından verilen “Güven Damgasını” alan ilk şirket PttAVM.com olmuştur. PttAVM.com üstünde sıklıkla durduğu güven anlayışını “Güven Damgasıyla” birlikte bir kez daha tescil ettirmiştir.

Güvenli Alışveriş Cebinizde
PttAVM'yi Takip Edin