Sosyal Sorumluluk

İLETİŞİME GEÇ

Engelsiz PttAVM

İşitme engellilere özel olarak tasarlanan Engelsiz PttAVM, ürün tanıtım videolarıyla işitme engelli vatandaşlarımıza en iyi şekilde e-Ticaret hizmeti sunabilmek amacıyla hayata geçirilmiş projedir.


Türkiye’de Bir İlk

Engelsiz PttAVM projesi, işitme engelli vatandaşlarımıza özel hizmet verebilmek için geliştirilmiştir. Türkiye’de bir ilk olarak hayata geçen bu proje ile işitme engelli vatandaşlarımıza PttAVM üzerinden satışa sunulan ürünlerin detaylı açıklamaları ve özellikleri işaret dili kullanılarak anlatılmaktadır.

Müşteri destek hizmeti

Engelsiz PttAVM üzerinden işitme engelli vatandaşlarımıza ürünler, alışveriş ve diğer soruları hakkında özel hizmet verecek olan müşteri destek hizmeti sunulmaktadır.

El Emeği Ürünler

Türkiye’de engelli vatandaşlara hizmet veren ilk e-Ticaret platformu olan engelsiz.pttavm.com, hizmetlerinde hız kesmiyor. Engelli bireyler tarafından el emekleri ile yapılan ürünler tüm Türkiye’de ve yurtdışında satışa çıkmaktadır.

Ortak Proje

Engelsiz PttAVM ailesinin, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Engelli ve Yaşlı Hizmetleri Genel Müdürlüğü ile ortaklaşa hareket ettiği projede, Bakanlığa bağlı kuruluşlarda engelli bireyler tarafından el emeği ile üretilen ürünler PttAVM üzerinden satışa sunulmaktadır.