Hizmetlerimiz

İLETİŞİME GEÇ


Türk Ürünlere Ulaşmak Çok Kolay

Turkish Souq, Katar vatandaşlarının, kaliteli Türk ürünlerine hızlı ve pratik bir şekilde ulaşmalarını sağlamak için hayata geçirilmiş bir e-Ticaret platformu olarak faaliyet göstermektedir.

Alışveriş ve Nakliye Deneyimi

Turkish Souq, PtteM ve A.Ş ve Katar Posta Teşkilatı ile beraber yürüten bir çalışma sistemidir. Turkish Souq, Türk ürünlerine Katar’dan tek tıkla ulaşılabilmesine imkân veren bir online e-Ticaret platformudur. Rekabetçi bir fiyatlandırma sistemi ile güçlendirilerek, önde gelen markaların geniş ürün yelpazesiyle uluslararası bir alışveriş ve nakliye deneyimi sunmaktadır. Tüm ürünler, Türkiye'den yola çıkarak Katar'da bulunan müşterilerin adreslerine teslim edilmektedir.

Geniş Ürün Yelpazesi

Turkish Souq içerisinde 300.000'den fazla ürün bulunmaktadır ve ürünlerin satışı Türkiye’den Katar’a hiçbir aracı olmaksızın gerçekleşmektedir. Turkish Souq, Türk ürünlerinin tek bir merkezden Katar’a doğrudan pazarlamanın en kolay yolunu sunmaktadır.

Yüzlerce Kategori Seçeneği

Turkish Souq giyim, ayakkabı, aksesuar ev, mobilya, dekorasyon, bijuteri, saat, güneş gözlüğü sağlık, güzellik ürünleri, spor ekipmanları iş, ofis, endüstriyel ürünler, oyuncak ve birçok farklı kategoride ürününün Katar’a pazarlanmasını sağlamaktadır.